Rabka: otwarcie parku rozrywki dla dzieci 6 czerwca

1 minuta czytania

Z kilkutygodniowym opóźnieniem w najbliższą sobotę otwarty zostanie park rozrywki w Rabce. Na dzieci czekają nowe atrakcje. Między innymi nowy Latający Autobus, który zastąpił swojego poprzednika  już wysłużonego.

Na dzieci czeka także nowy, wykonany z naturalnych elementów plac zabaw: Domki Skałuchów, w których podejrzeć będzie można Skałuchy podczas ich codziennych zadań.

Sporych zmian doczekała się także gastronomia. Pojawiły się nowe punkty z jedzeniem, a menu w pozostałych przeszło rewolucję. Rabkoland, obserwując wybory gości, stawia na coraz szerszy wybór i zdrowsze opcje.

Park w czerwcu będzie czynny tylko w weekendy, a od 27 czerwca już codziennie (także w święta i niedziele niehandlowe) od 10:00 do 18:00.

A co z reżimem sanitarnym?

Jak zapewnia prezes, Piotr Wiecha, Rabkoland jest całkowicie przygotowany na nowe normy. – Już od dawna, obserwując sytuację w marketach czy galeriach handlowych, zaopatrywaliśmy się we wszelkie środki higieny i szykowaliśmy park na nową rzeczywistość: montowaliśmy pleksi, naklejki wyznaczające odstępy… Muszę przyznać, że byliśmy przygotowani na znacznie większe obostrzenia! Choć z punktu widzenia pracowników trochę się zmieni, na przykład Rabkoland będzie codziennie dezynfekowany – jesteśmy przekonani, że goście nie odczują dużej różnicy w porównaniu z poprzednim sezonem.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.