Jerzy Stuhr na oddziale intensywnej terapii. Aktor porusza się na wózku inwalidzkim

Podzielże się tym

Fot. PAP/Łukasz Gągulski

Niepokojące informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Znany aktor i reżyser przebywa w szpitalu – na oddziale intensywnej terapii. Porusza się na wózku inwalidzkim. Takie informacje przekazał sym Jerzego Stuhra – Maciej Stuhr, który był gościem podcastu „WojewódzkiKędzierski”.

Prowadzący podcast w rozmowie z Maciejem Stuhrem nawiązali do niedawnej kolizji, którą Jerzy Stuhr spowodował będąc pod wpływem alkoholu i za co został już skazany. Syn aktora został zapytanym, jak teraz jego ojciec dojeżdża do pracy. – Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – odparował Maciej Stuhr.

Jak dodał, obecny stan zdrowia jego ojca to następstwo udaru, do którego doszło blisko trzy lata temu – w lipcu 2020 roku. Wtedy aktor trafił do szpitala i pojawiały się spekulacje, że nigdy już nie odzyska pełni sił.

Jak podaje jednak „Gazeta Wyborcza”, trzy tygodnie temu Jerzy Stuhr trzy tygodnie temu przeszedł operację usunięcia raka krtani. Aktor zabiegowi poddał się w Zakopanem. To nawrót nowotworowej choroby, zdiagnozowanej w 2011 roku.

Jerzy Stuhr przeszedł też trzy zawały serca…

(AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Share via