//

Nowy Oddział Ilustrowanego Kuriera Codziennego. Katowice! (wideo)

2 minut czytania

Reaktywowany przez nas przedwojenny Ilustrowany Kurier Codzienny ma nowy oddział: od sierpnia będziemy obecni w Katowicach. Wszystko za sprawą naszych partnerów, którzy będą wspomagać rozwój IKC w sieci franczyzowej.

Katowicki Oddział Ilustrowanego Kuriera Codziennego będzie prowadzić Beata Plaza, dziennikarka znana głównie słuchaczom Radia Złote Przeboje. Za marketing i obsługę mediów społecznościowych odpowiadać będzie Konstancja Plaza z firmy Socialwaves – Agencji Social Media Kraków.

Umowę o współpracy franczyzowej podpisano w Krakowie, w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” przy ul. Szczepańskiej.

„Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce w Krakowie na spotkanie w gronie dziennikarzy i rozmowy o nowych inicjatywach wydawniczych. Bardzo się cieszę, że zaledwie po kilku miesiącach „Ikac”, jak się potocznie mówiło i mówi o naszym tytule w Krakowie i całej Małopolsce, będzie się rozwijał także na Śląsku. W sierpniu Oddział Ilustrowanego Kuriera Codziennego powstanie także w Rzeszowie, a redakcję główną otworzymy w Krakowie. Być może będzie to adres znany z przedwojennych wydań. Pracujemy nad tym” – mówi Rafał Stec, prezes zarządu IKC sp. z o.o., która odpowiada za projekt.

„Cieszymy się, że będziemy mogli być częścią ogólnopolskiego projektu jakim jest Ilustrowany Kurier Codzienny. Zapraszamy na stronę http://katowice.ikc.pl, gdzie nasi dziennikarze codziennie będą serwować czytelnikom bieżące informacje , ale i też teksty, których nie znajdziecie na innych portalach” – informuje Beta Plaza, szefowa katowickiego Oddziału Ilustrowanego Kuriera Codziennego.

Na zdjęciu od lewej: Rafał Stec, Konstancja Plaza, Beata Plaza. Fot. IKC

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.