Oficjalna inauguracja Alfa Romeo Racing Orlen Teamu. „Bolid jest biało-czerwony, co było dla mnie bardzo ważną rzeczą z racji tego, że promuje Orlen i nasz kraj”

IKC
IKC
Warszawa. W poniedziałek (24.02) odbyła się oficjalna medialna inauguracja Alfa Romeo Racing Orlen Teamu, w której uczestniczyli wicepremier Jacek Sasin, prezes zarządu PKN Orlen Daniel Obajtek, szef zespołu Fred Vasseur i kierowcy Alfa Romeo Racing Orlen: Kimi Raikkonen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica.
– Nasza decyzja miała nie tylko wymiar biznesowy, ale także wymiar społeczny. Formuła 1 jest bardzo rozpoznawalną marką. To również promowanie naszej marki i firmy – 140 godzin transmisji telewizyjnej na cały świat. Formuła 1 to prestiżowy klub. Firmy, które są w Formule 1 cieszą się popularnością. Formułę 1 ogląda dwa miliardy ludzi – powiedział Daniel Obajtek.
– Formuła 1 to nowoczesna technologia, wspaniała wiedza, którą pozyskujemy jako grupa, która produkuje paliwa – stwierdził Prezes Zarządu PKN Orlen.
– Jesteśmy sponsorem tytularnym. Na bolidzie mamy aż 10 pozycji ekspozycyjnych marki Orlen. Bolid jest biało-czerwony, co było dla mnie bardzo ważną rzeczą z racji tego, że promuje Orlen i nasz kraj – oznajmił prezes spółki.
TAGGED:
Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *