Connect with us
Reklama

Tarnów

Tarnów: od piątku czynny plac targowy „Chyszów”

Opublikowane

on

W piątek 24 kwietnia Targowiska Miejskie na nowo uruchomiają plac targowy na Chyszowie. Będzie pełna obsługa, handel może odbywać się bez przeszkód, ale z zachowaniem zasad obowiązujących w trakcie epidemii – informuje UM Tarnowa.

Na wniosek tarnowskich kupców i zgodnie z sugestiami radnych Targowiska Miejskie na nowo uruchamiają plac targowy „Chyszów”. Choć formalnie działalność handlowa na placu nie została zabroniona, to jednak handlujący i kupujący przestali się tam pojawiać i działalność handlowa praktycznie zamarła.

Plac jest w pełni przygotowany do działalności handlowej, wszystkie obiekty zostały zdezynfekowane, od piątku 24 kwietnia na placu targowym pojawią się pracownicy obsługi z Targowisk Miejskich i można będzie rozpocząć w miarę normalny handel, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności obowiązujących w trakcie epidemii.

Fot. ilustracyjne

Czytaj dalej

Tarnów

Tarnów: pogrzeb dwóch dziewczynek, ofiar Holokaustu, na Cmentarzu Żydowskim

Opublikowane

on

Pogrzeb Salomei Korzennik i Racheli Pacher – żydowskich dziewczynek, których szczątki zostały ekshumowane – odbył się we wtorek wieczorem na cmentarzu żydowskim w Tarnowie. Nastoletnie przyjaciółki zostały zamordowane w sierpniu 1942 r. w Kołaczycach i tam wcześniej pochowane.

Czytaj dalej

Katowice

Znamy tegoroczną trasę Tour de Pologne. Po drodze Katowice, Rzeszów i Tarnów, z wielkim finałem w Krakowie

Opublikowane

on

Dodane przez

Czesław Lang zaprezentował trasę 78. Tour de Pologne UCI World Tour, który w tym roku potrwa od 9 do 15 sierpnia. Wyścig zaskoczy wieloma nowościami. Pod względem sportowym będzie bardzo wymagający – mówi Czesław Lang.

Czytaj dalej

Tarnów

Zapraszamy! Otwarte! Teatr wznawia działalność i szuka “Mecenasów”

Opublikowane

on

Teatr im. Ludwika Solskiego do końca sezonu zaprezentuje dwie premiery, wróci do wcześniej granych tytułów na wszystkich scenach. Zostanie wprowadzony do sprzedaży „Bilet Mecenasa” a wielbiciele lektury będą mogli ją uskutecznić na Zielonym Dachu w towarzystwie aktorów. Nie zabraknie też wyjątkowego konkursu.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne