< Tarnów: prezydent będzie w czwartek na żywo odpowiadał na pytania tarnowian i dziennikarzy – Ilustrowany Kurier Codzienny

Tarnów: prezydent będzie w czwartek na żywo odpowiadał na pytania tarnowian i dziennikarzy

W najbliższy czwartek 26 marca o godz. 14.30 w wystąpieniu on line prezydent Roman Ciepiela poinformuje o sytuacji w mieście oraz odpowiadał będzie na pytania tarnowian i dziennikarzy.

Kolejne wystąpienie on line prezydenta Romana Ciepieli będzie miało miejsce w czwartek 26 marca o godz. 14.30, prezydent nie tylko poinformuje o sytuacji w mieście, ale będzie również odpowiadał na telefoniczne i mailowe pytania tarnowian i dziennikarzy.

Pytania do prezydenta prosimy kierować na mailowy adres media@umt.tarnow.pl z tematem „Pytanie do prezydenta”. Z uwagi na czas konieczny do zebrania informacji związanych z pytaniami czekamy na nie do czwartku, do godz. 10.30.

Wystąpienie prezydenta rozpocznie się godzinie 14.30 na http://www.tarnow.pl(okno wideo w prawym górnym rogu strony, gdzie obecnie można obejrzeć wystąpienie z minionego wtorku) oraz na miejskim kanale YouTube pod tym adresem, gdzie również są dostępne wcześniejsze nagrania z wypowiedziami prezydenta.

Źródło: UMT

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.