Bruk-Bet Termalica nie dała szans Resovii

Grzegorz Skowron

Świetnie rozpoczął się piłkarski weekend dla naszych drużyn. Bruk-Bet Termalica gromi Resovię. Słonie strzeliły cztery gole, nie straciły żadnego.

Początek meczu nie wróżył tak świetnego wyniku dla drużyny z Niecieczy. Wszystko zmieniło się w 26. minucie, kiedy czerwoną kartkę zobaczył Maciej Górski z Resovii. Słonie grające w przewadze nie dały rywalowi żadnych szans. Pierwsza bramka padła w 44. minucie. Do bramki gospodarzy trafił Damian Hilbrycht. Kolejne gole strzelili Morgan Fassbender (51. minuta), Artem Poliarus (57. minuta) i jeszcze raz Morgan Fassbender (84. minuta).

Dzięki tej wygranej Bruk-Bet ma ma po siedmiu kolejkach 10 punktów.

(AI GEG)

Resovia – Bruk-Bet Termalica 0:4 (0:1) 0:1 Hilbrycht 44, 0:2 Fassbender 51 0:3 Poliarus 57, 0:4 Fassbender 84. Sędziował: Karol Iwanowicz. Czerwona kartka: Górski (26 min). Żółte kartki: Ciepiela (45) –  Kasperkiewicz (26).

Resovia Rzeszów: 88 Michał Gliwa – 24 Bartłomiej Eizenchart, 21  Dylan Lempereur, 38 Glib Bukhal, 28 Kornel Osyra – 90 Wołodymyr Zastawnyj (77 17 Radosław Adamski), 92 Bartłomiej Ciepiela, 11 Kamil Mazek (59 14 Marcin Urynowicz), 20 Radosław Bąk (59 23 Jerzy Tomal),  99 Radosław Kanach (77 10 Adrian Łyszczarz), 4 Rafał Mikulec – 9 Maciej Górski. Rezerwowi: 1 Branislav Pindroch – 2 Mateusz BondarenkoKelechukwu Ibe-Torti8 Dawid Pieniążek, 10 Adrian Łyszczarz, 14 Marcin Urynowicz, 17 Radosław Adamski, 23 Jerzy Tomala, 97 Filip Mikrut. Trener: Mirosław.

Bruk-Bet Termalica: 1 Tomasz Loska  – 21 Damian Hilbrycht, 3 Arkadiusz Kasperkiewicz, 23 Lukas Spendlhofer, 6 Maciej Wolski –  28 Maciej Ambrosiewicz, 8 Andrii Dombrovskyi  – 14 Artem Poliarus (61 88 Tomas Poznar), 10 Adam Radwański, 55 Rajko Rep (46 7 Morgan Fassbender) – 9 Jakub Branecki (61 26 Wojciech Jakubik).  Rezerwowi: 70 Eric Topór  –  7 Morgan Fassbender, 13 Bruno Wacławek, 17 Taras Zaviiskyi, 18 Bartosz Farbiszewski, 26 Wojciech Jakubik, 50 Florin Purece, 88 Tomas Poznar.  Trener:  Mariusz Lewandowski.