Tajemnicza śmierć młodego księdza

Grzegorz Skowron
Fot. Pexels

Nie żyje 37-letni ksiądz jednej z tarnowskich parafii. Jego ciało zostało znalezione na plebanii. Prokuratura wstępnie wykluczyła udział osób trzecich.

- reklama -

Ciało księdza zostało znalezione w niedzielę, 7 lipca 2024 roku. Pomieszczenia, w którym leżał 37-letni mężczyzna, były zamknięte od środka.

- REKLAMA -

Młody ksiądz był także strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Wawrzce. Tak ta jednostka OSP żegna swojego druha: „Z wielkim żalem informujemy, że odszedł od nas druh Ksiądz Mariusz (,,,), strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Wawrzce. Ksiądz Mariusz, będąc nie tylko kapłanem, ale także oddanym strażakiem, z pasją i poświęceniem służył naszej społeczności. Jego obecność w naszych szeregach była nieoceniona – łączył w sobie duchową mądrość z bezinteresowną pomocą na rzecz bliźnich. Ksiądz Mariusz był przykładem człowieka, który z oddaniem i sercem angażował się w każde zadanie. Jego ciepło, uśmiech i gotowość do pomocy pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Jego odejście to ogromna strata dla całej społeczności OSP Wawrzka oraz wszystkich, którzy mieli zaszczyt go znać. Pozostanie w naszych sercach jako wzór do naśladowania i człowiek, który żył dla innych. Prosimy wszystkich o modlitwę za duszę Księdza Mariusza oraz wsparcie dla jego najbliższych w tym trudnym czasie. Cześć Jego Pamięci!”

- Advertisement -

(AI GEG)

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *