Klęska! Albania wygrywa z Polską. Beznadziejna sytuacja naszej drużyny

Grzegorz Skowron

Albania wygrała z Polską 2:0 w eliminacjach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Nasza drużyna zajmuje przedostatnie miejsce w grupie i coraz bardziej maleją jej szanse na awans do przyszłorocznych mistrzostw, które odbędą się w Niemczech.

Mecz rozpoczął się od przerwy – po tym, jak kibice albańscy wrzuci race na boisko.

Potem niby mecz układał się dla nas dobrze, bo to my pierwsi strzeliliśmy gola. Ale po analizie Var bramka nie została uznana. Za to chwilę później po pięknym strzale to Albańczycy prowadzili 1:0. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli wynik na 2:0.

Polscy piłkarze grali słabo, nie radzili sobie z defensywą Albanii. Zmiany nie spowodowały tego, że nasza drużyna grała lepiej i by rosło zagrożenie z naszej strony. Przez cały mecz nasza drużyna oddał jeden celny strzał na bramkę Albanii.

Polska zajmuje przedostatnie miejsce w grupie. Wyprzedza jedynie Wyspy Owcze. Liderem jest Albania.