Tarnów: prezydent o sytuacji w mieście. Na żywo od 13:30

IKC
IKC

Dzisiaj (17 marca) o godzinie 13.30 w przekazie telewizyjnym na żywo na miejskiej stronie i w mediach lokalnych wystąpi prezydent Roman Ciepiela, dzieląc się z tarnowianami bieżącymi informacjami o sytuacji w mieście. Nagranie z przekazu będzie później dostępne na oficjalnej miejskiej stronie YouTube – informuje oficjalna strona miasta.

Dzisiejsze wystąpienie prezydenta Romana Ciepieli (www.tarnow.pl) to początek cyklicznych spotkań z tarnowianami, z którymi tym sposobem włodarz Tarnowa chce dzielić się bieżącymi informacjami o tym, co dzieje się w mieście w tej ciężkiej sytuacji, która dotyka nas wszystkich. Będą tą drogą przekazywane nie tylko informacje dotyczące pracy Urzędu Miasta Tarnowa, który działa w bardzo nietypowych warunkach, ale również innych miejskich instytucji i nie tylko. Prezydent w miarę możliwości chce również odpowiadać na pytania tarnowian, więc prosimy je przesyłać na mailowy adres media@umt.tarnow.plz tematem „Pytanie do prezydenta”.

Pierwsze pytania w dzisiejszej audycji pochodzić będą od dziennikarzy tarnowskich mediów, bowiem ten pierwszy kontakt w tej formie chcemy potraktować również jako swoistą konferencję prasową, których, z przyczyn oczywistych, nie możemy organizować.

Nagranie z tego przekazu i kolejnych będą później dostępne na oficjalnej miejskiej stronie YouTube.

Źródło: UMT

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *