>
/

Tarnów: tragedia w centrum miasta

1 minuta czytania
Wczoraj tuż po godzinie siódmej rano do tarnowskiej policji dotarła informacja o upadku z dużej wysokości pracownika firmy budowlanej. W centrum miasta pojawili się ratownicy medyczni wraz z lekarzem i przewieźli rannego 34-latka do tarnowskiego szpitala.
 
Na miejsce wypadku przybyli również policjanci oraz prokurator, którzy zabezpieczali ślady związane z wypadkiem. Wstępne ustalenia wskazują, że na rogu ulicy Gen. J. Bema i Urszulańskiej trwały prace przy termomodernizacji bloku. Firma budowlana z Lublina ustawiała rusztowanie konieczne do wykonania prac. Jeden z jej pracowników montował kolejny podest stalowo-drewnianej konstrukcji. Gdy był na wysokości około 9 metrów nad chodnikiem, stracił równowagę i upadł na betonowy chodnik.
 
Pracujące z nim wspólnie osoby powiadomiły służby ratunkowe.
 
Niestety, pomimo wysiłku lekarzy, w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych mężczyzna zmarł.  Nad wyjaśnieniem sprawy pracują teraz policjanci oraz Prokurator Rejonowy w Tarnowie.
 
Źródło: materiały policji

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Zero tolerancji dla nieprzestrzegania obostrzeń ostrzega MZ. Dziś kolejny rekordowy wzrost zakażeń COVID-19 w kraju. Śląsk na trzecim miejscu, tuż za Małopolską i Mazowszem

Następny wpis

Dynia gigant śląskiego hodowcy waży prawie 700 kg. Walczyła o zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie